8 گام مهم برای موفقیت در اینستاگرام

8 گام اساسی برای رسیدن به گنج در اینستاگرام

لازم است برای موفقیت ساده تر و سریعتر در اینستاگرام 8 گام را دنبال کنید. در این سری آموزشی قصد دارم خلاصه ای از این 8 مرحله که برای موفقیت در اینستاگرام ضروری هستند، به شما آموزش دهم.

فهرست مطالب

فهرست مطالب

این آموزش ها بعد از شکستها و تجربیات فراوانی بدست آمده اند. مطمئن باشید هرجایی که متخصصان بازاریابی اینستاگرام و سوشال مدیا از برنامه ها و استراتژی های داغ و بروز صحبت می کردند ما آنجا بودیم، تمام آن تکنیک ها را امتحان کردیم و با هزینه های فراوانی که در این مسیر پرداخت کردیم به این نتایج رسیده ایم. در نهایت این آموزشها پس از کنار گذاشتن موارد ناکارآمد، با تجربیات فراوان به عنوان شالوده همه آموزشها، استراتژیها و تجربیات تدوین شد. ارزش این استراتژی ها ده ها و صدها میلیون تومان است، اما آنها را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا با استفاده از آنها موفقیتهای چشمگیری را تجربه کنید و مغزمتفکر به شما افتخار کند. ما می دانیم در بازاریابی اینستاگرام چه چیزی به درستی کار می کند و چه کارهایی بی فایده هستند. همینطور میدانیم افراد مختلف، سطح توانایی های متفاوتی دارند!!!

افق زمانی و منابع در دسترس

من محدودیت ها را درک می کنم و می دانم یکی از دغدغه های افرادی که این سری آموزشی را مطالعه می کنند( و البته بسیاری دیگر) موفقیت در شبکه های اجتماعی است. آنها می دانند با استفاده از سوشال مدیا می توانند موفقیت های مالی و اجتماعی بسیاری بدست آورند. به همین خاطر ما با برنامه ای 8 مرحله ای در کنار شما هستیم. 8 گامی که تمام کسانی که می خواهند در اینستاگرام به موفقیت برسند بدون توجه به اینکه بودجه آنها چقدر کوچک یا بزرگ است یا اینکه توانایی آنها چقدر است، باید به آن عمل کنند.

پس از پرواز هواپیما و رسیدن به ثبات، خلبان هواپیما را در حالت اتوپایلوت یا کنترل خودکار قرار می دهد و به این ترتیب، خودش مسیر خودش را طی می کند. اگر واقعا به دنبال برنامه ای موثر برای پیروزی در بازاریابی اینستاگرام هستید تا با استفاده از روش اصولی پس از مدتی پیج اینستاگرام شما مانند حالت کنترل خودکار هواپیما عمل کند و با تلاش کمتر نتایج بیشتری بگیرید، این آموزش دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. یک بار دیگر تکرار می کنم. این 8 قدم که در ادامه در اختیارتان قرار می دهم دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.

شرط موفقیت در بازی سوشال مدیا

قبل از شروع باید یادآوری کنم که حتما باید همه این مراحل را یک به یک دنبال نمایید و هرگز از هیچ کدام بی توجه عبور نکنید.

طی آموزشها هرگز تصور نکنید که موضوعی را که در مورد آن حرف می زنم، از پیش می دانید و می توانید از آن بگذرید! به تمام اطلاعاتی که به شما می دهم با ذهن باز نگاه کنید و حتی اگر پیش از این اطلاعاتی در مورد سوشال مدیا دارید، آن اطلاعات را کنار بگذارید و تصور نمایید همه چیز را دوباره از اول یاد می گیرید. اگر این ذهنیت را نداشته باشید و برای عبور از مراحل هشتگانه عجله کنید، از اینکه استراتژی که به شما آموزش می دهم برایتان نتیجه ای نداشته باشد تعجب نکنید.

پس اصل اول -> عجله ممنوع.

رد شدن بی توجه از هرکدام از مراحل ممنوع. صبورانه با این برنامه پیش بیایید و تا زمانی که در یک مرحله کاملا حرفه ای نشده اید و کار های لازم را انجام نداده اید، به مرحله بعد نروید. می دانم که سرتان شلوغ است و زمان کافی ندارید اما باید کار درست را انجام دهید و در غیر اینصورت به خاطر نتایج بد، فقط خودتان را سرزنش خواهید کرد.

برای رسیدن به نتایج بهتر در اینستاگرام صبور باشید.

حالا که همه چیز واضح است و قول و قرارمان را گذاشتیم برویم سراغ این 8 مرحله برای موفقیتِ آسان تر و سریع تر در رسانه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام:

 1. از اشتباهات خطرناک در اینستاگرام دور شوید.
 2. بوم پرسونا و مخاطبان هدف را بشناسید.
 3. از تکنیک ها استفاده کنید تا بر اساس الگوریتم اینستاگرام فالورها، فعایلت آنها و امنیت پیج را افزایش دهید.
 4. روی محتوا و رفتار برترین رقبا مهندسی معکوس کنید.
 5. از محتوا درمانی استفاده کنید.
 6. با گسترش راه های ارتباطی در دنیای آنلاین برندسازی کنید و پیج اینستاگرام تان را هم تقویت نمایید.
 7. با استفاده از تبلیغات مخاطبان و اعتبار بیشتری بدست آورید.
 8. با رعایت اصول بازاریابی آنلاین نرخ تبدیل فالور به مشتری را افزایش دهید.

اینها 8 گام موفقیت در سوشال مدیا هستند. شاید ساده به نظر بیایند. این مراحل از کوتاه ترین مسیر شما را به هدفتان می رسانند.

 

____________________________________________________________________________________________________________________

روند مطالعه دوره نقشه گنج اینستاگرام:

 1. چگونه در اینستاگرام برنده باشیم؟
 2. 6 دلیل برای جدی گرفتن سوشال مدیا مارکتینگ
 3. 8 گام اساسی برای رسیدن به گنج در اینستاگرام
 4. از اشتباهات خطرناک در اینستاگرام دور شوید
 5. بوم پرسونا و شناخت مخاطبان هدف
 6. تکنیک ها، الگوریتم و امنیت در اینستاگرام
 7. مهندسی معکوس روی محتوای رقبا
 8. محتوا درمانی در اینستاگرام
 9. گسترش راه های ارتباطی با مخاطبان در دنیای آنلاین
 10. تبلیغات در اینستاگرام
 11. افزایش نرخ تبدیل فالور به مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *