دوره نقشه گنج اینستاگرام

همه می دانیم که دنیا تغییر کرده و برای شهرت، برندسازی و افزایش فروش و مخاطب به هیچ وجه نباید از دنیای آنلاین غافل شد. پیش از این فعالیت در فضای آنلاین کاملا انتخابی بود و به عنوان یک فعالیت جانبی در نظر گرفته می شد اما امروز دیگر انتخابی در کار نیست. اگر در این فضا فعال نباشید کسب و کارتان خواهد مرد.

فعالیت در اینستاگرام نیاز به دانش و تجربه خاص خود دارد و به همین دلیل افراد زیادی برای آموزش این اصول دوره های آموزشی مختلفی برگذار می کنند. خبر خوبی برایتان دارم. حالا که اینجا هستید، هیچ هزینه ای برای آموزش تکنیک ها و اصول اینستاگرام نخواهید داشت. با مطالعه این دوره رایگان اطلاعات بسیار ارزشمندی بدست می آورید. پس مطمئن شوید قدر آنها را آنطور که شایسته شان است خواهید دانست.

 

دوره رایگان نقشه گنج اینستاگرام

این اطلاعات تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. هرجایی که دوره ای در زمینه آموزش اینستاگرام و استراتژی های سوشال مدیا وجود داشته ما آنجا حضور داشته ایم و هر آنچه که بدست آوردیم با تجربیات خودمان که طی سالها بدست آمده ادغام کردیم و بدون چشم داشت آنها را در 11 قسمت در اختیار شما قرار دادیم.

اگر قصد فروش این اطلاعات را داشتیم قیمتی نمی توانستیم برای آن تعیین کنیم. چراکه این دوره حاصل سالها تجربه، اشتباه، استرس و آموزش است. در این دوره از اشتباهات رایجی که می تواند پیج شما را برای همیشه خراب کند، از الگوریتمهای اینستاگرام و روش هایی برای ورود به اکسپلور و افزایش فالور، روشهایی برای افزایش امنیت پیج، چگونگی گسترش راه های ارتباطی با مخاطبان، اصول تبلیغات، جلب اعتماد فالورها و تبدیل آنها به مشتری صحبت خواهیم کرد.

یادگیری باید جزئی از برنامه روزانه هر شخص باشد و این روند هرگز تمام نمی شود. اما ادعا می کنیم بعد از مطالعه دقیق این مطالب هر اطلاعاتی که برای یک شروع قدرتمند در اینستاگرام نیاز دارید، بدست می آورید و می توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

حتی اگر برای پیج اینستاگرام خود ادمین دارید، باز هم از مطالعه این دوره بی نیاز نخواهید بود. چون با بدست آوردن دانش مورد نیاز، می توانید علاوه بر نظارت روی کار ادمین خود، به او و مشاور بازاریابی آنلاینتان هم ایده های خوبی بدهید. چرا که شما در مقایسه با هر شخص دیگری اطلاعات بیشتری نسبت به کسب و کار خود دارید. بنابراین بهتر می توانید ایده پردازی کنید و موضوعات مرتبط را تحلیل نمایید.

حالا مطالعه این 11 قسمت را از اول شروع کنید و تا زمانی که مطمئن نشدید که آنچه به شما گفته شده را کاملا درک کرده اید، وارد قسمت بعد نشوید.